Hranaté jímky (k obetonování)

Naše společnost BIOWA s.r.o. vyrábí hranaté jímky (k obetonování) pouze z kvalitních materiálů.

Nepoužíváme materiály, které mají vysoký podíl recyklátu se špatnou svařitelností.

Hranaté jímky (k obetonování) jsou vodotěsné a uzavřené plastové nádrže svařené z PP desek síly 6 mm. Jímky jsou napojeny na kanalizaci DN 110 – 150. Součástí hranatých jímek je vstupní šachta o průměru 600 mm a o výšce 200 mm. Obsluha a provoz zahrnuje jen kontrolu množství usazeného kalu a je nutné jej pravidelně vyvážet. Doporučená maximální hladina pro vyprázdnění hranaté jímky (k obetonování) je 300 mm pod úrovní stropu. Vodotěsnost jímky je zajištěna výrobcem podle CSN 12566-1. ATEST VODOTĚSNOSTI je vystaven ke každé šachtě.

Hranaté jímky (k obetonování) mohou být dodány s armovacími dráty. V tomto případě budou armovací dráty protaženy výztuhami v kruhové jímce. Při usazování hranaté jímky se pak jímka jen obetonuje. Hranaté jímky dodáváme s pohledovým zeleným víkem s UV filtrem. Hranaté jímky (k obetonování) mohou být dodávány s hlídačem hladiny. Podle požadavků zákazníka můžeme do jímky (k obetonování) připravit vstupy, vývod pro fekální vůz a vybrat vhodný poklop s požadovanou zátěží.

Hranaté jímky (k obetonování) by měly být vždy umístěny takovým způsobem, aby k nim byl snadný přístup fekálním vozem.

Hranaté jímky (k obetonování) jsou vhodné do blízkosti komunikací nebo také příjezdových k obytným nebo průmyslovým objektům. Mohou se použít do prostoru, kde je možné vyšší zatížení jímky.

Pro podrobnější informace kontaktujte naši společnost BIOWA s.r.o. Rádi Vám poradíme.

Přijďte k nám osobně nebo navštivte náš e-shop.